Штори в дитячу кімнату, РОЗПРОДАЖ, акції, знижки, магазини Києва

20.02.2017

Штори в дитячу кімнату

Оформлення дизайну дитячої кімнати слід додати дуже важливе значення. Залежно від віку дитини в його кімнаті повинні переважати яскраві або спокійні кольори. Важливо також правильно оформити вікно і правильно вибрати штори у дитячу кімнату.

Дуже уважно підійдіть до вибору штор для дитячої кімнати. Є ряд певних правил, яких слід дотримуватися при виборі штор. Давайте трохи докладніше зупинимося на питанні, які штори вибрати дитячу.

Вибираючи штори в дитячу кімнату, заздалегідь подумайте про їх кольоровій гамі. Дизайн кімнати, виконаної в яскравих кольорах, добре доповнять штори ніжних натуральних відтінків. Таким чином штори внесуть елемент спокою в кімнату. Для інтер’єру кімнати в світлих і теплих тонах відмінно підійдуть яскраві і незвичайні штори. Так Ви підкреслите стиль оформлення вікна.

Колір та дизайн штор для дитячої можна вибирати будь-який. Яскраві легкі фіранки з метеликами відмінно підійдуть в якості штори для дитячої дівчинки. Нехай вона відчує себе принцесою. Також штори в дитячій кімнаті для дівчинки можна прикрасити різними ламбрекенами і підхватами. А ось штори для дитячої хлопчика повинні виглядати набагато суворіше. Але і вони повинні бути досить яскравими і грайливими. Запам’ятайте, що в будь-якому випадку колір штор не повинен бути дуже темним і тисне.

Так як всі діти дуже рухливі, тканина для штор слід вибирати досить міцною, щоб вона витримала будь-які ігри. Намагайтеся не вибирати штори з важких і грубих тканин. По-перше, вони будуть не дуже добре виглядати в дитячій кімнаті. А по-друге, між волокнами тканини буде накопичуватися дуже багато пилу. За здоров’ям дитини треба стежити особливо уважно, тому надлишки пилу Вам ні до чого. Та й доглядати за такими громіздкими шторами досить важко. Тому радимо Вам зупинити свій вибір на натуральних і міцних тканинах, які також є досить легкими. Зверніть свою увагу на штори з бавовни: за ними легко доглядати, вони досить щільні, міцні і легкі.

Штори в дитячу кімнату, РОЗПРОДАЖ, акції, знижки, магазини Києва
Штори в дитячу кімнату, РОЗПРОДАЖ, акції, знижки, магазини Києва

Вибираючи матеріал для штор в дитячу кімнату. відштовхуйтеся від віку Вашої дитини. Для маленьких дітей бажано вибирати штори з великим яскравим малюнком. Нехай на них, наприклад, будуть намальовані зайчики, ведмедики або рибки. У молодшому шкільному віці дитині потрібно розвиток, тому вішайте штори з геометричним малюнком: трикутники, смужки, квадрати, зірки або кола. А якщо Ви намагаєтеся всіляко заохочувати художні здібності своєї дитини, можете дозволити йому самому розмалювати штори так, як він цього побажає. Для цієї мети краще всього використовувати масляні фарби в тюбиках.

Не забувайте, що за шторами потрібен спеціальний догляд і їх доведеться час від часу прати. Штори з щільних і міцних тканин (таких як льон і бавовна з частим переплетенням волокон) добре витримують багаторазові прання. А ось штори з підкладкою можна дуже часто прати. Намагайтеся якомога частіше тримати штори на вітрі. Таке природне провітрювання тканини добре видаляє пил і дозволить Вам тримати штори чистими дуже довго. Якщо вже Ви перете штори, не економте на воді для полоскання тканини. Порошок, що залишився між волокнами тканини може викликати не тільки алергію у дитини. Самі штори можуть дуже швидко вигоріти на сонці або злиняти.

Також для штор в дитячій слід правильно підібрати карниз. Він повинен міцно кріпитися до стіни і бути дуже жорстким, щоб витримати будь-які ігри дитини. Кріплення штор можна робити будь: кільця або матерчаті петлі. Обидва види цих кріплень достатньо міцні. Також Ваша дитина зможе сам без праці зрушувати і розсовувати штори.

Штори в дитячу кімнату, РОЗПРОДАЖ, акції, знижки, магазини Києва

В дизайні кімнати всі декоративні елементи повинні поєднуватися один з одним. Тому з тканини, обраної для штор, можна зшити також чохли для подушок і покривало на ліжко. Ось побачите, як відразу зміниться кімната.

Короткий опис статті: штори в дитячу кімнату купити Оформлення дизайну дитячої кімнати слід додати дуже важливе значення. Залежно від віку дитини в його кімнаті повинні переважати яскраві або спокійні кольори. Важливо також правильно оформити вікно і правильно вибрати штори в дитячу кімнату. …, Новини про знижки, розпродажі, акції, моді, тренди та міських події. У вихідні — шість ярмарків, Стиль кантрі, Стиль кантрі в колекціях дизайнерів весна-літо, WithME ST Contest, WITHME ST CONTEST, сарафан, Сарафани гламур і романтика, Helen Marlen, Чоботи влітку, чоботи Літні – тренд сезону, Новини, Розпродаж

Джерело: Штори в дитячу кімнату — РОЗПРОДАЖ — акції, знижки, магазини Києва

Також ви можете прочитати