Штори в дитячу кімнату, Форум для батьків на первісток.ру, Ти і твоя дитина.

20.02.2017

Штори в дитячу кімнату

Звідки: Москва

Стать дитини: Дівчинка

Вік дитини: 9

Ставите питанням, які штори вибрати дитячу кімнату? Для цього, необхідно враховувати достатню кількість факторів. Зупинити свою увагу доведеться на дизайні штор, виборі карниза, на фактурі тканини, з якої вони будуть відшивати, її міцності.

Не останнє місце при виборі штор займає кольорова гама. Не варто акцентувати увагу на темних тонах або темних відтінках. Не пускайте в хід строгість, використовуючи вагомі добротні матеріали і зразкові способи оформлення оздоблення вікон. У кімнаті, де живуть діти, штори повинні бути «за одне» із загальним дизайном.

Спробуйте використовувати аплікації з казковими героями на шторах, тоді вони стануть певним простором для ігор. Для того, щоб привернути увагу дітей, нашийте на штори різних видів кишеньки, рюші або доповніть вишивкою.

Не варто купувати жалюзі для дитячої кімнати. Їх призначенням є розсіювання світла, а для дитини в цьому немає потреби. Використовуйте світлопроникні штори, виготовляють із щільних тканин світлих тонів. Для того щоб дитина змогла розвивати уяву, дивлячись на штори, необхідно присутність візерунків на них. Ви можете придбати штори з візерунками в магазині або за допомогою фантазії прикрасити штори власноруч.

Якщо в дитячій стіни пофарбовані в спокійні відтінки, то штори будуть яскравим акцентом в кімнаті, компенсуючи тьмяне оформлення стін. Таким чином, на шторах можна розташувати значні малюнки.

Коли ви визначилися з колірною гамою штор для дитячої кімнати, то можна приступати до вибору тканини. Необхідно дотримуватися чітких правил, щоб забезпечити безпеку в дитячій. Однією з головних вимог є натуральність і екологічність тканин. Для дитячої кімнати рекомендується використовувати негорючі тканини. Штори повинні бути пошиті з міцної тканини, яка буде охороняти їх від обриву. Тканина для штор повинна бути легким у догляді. Тюль в дитячій можна не вішати, так як для дитини обов’язковий насичений денне світло.

Купуючи карниз, варто звернути увагу на його міцність. Для дитячої кімнати підійде карниз, зроблений з дерева.

Для того щоб підібрати штори в кімнату підлітка, порадьтеся з ним для початку. Діти цього віку віддають перевагу сучасному оформленню вікон, в якому штори не яскраві і стильні.

Короткий опис статті: штори в зал 2015

Джерело: Штори в дитячу кімнату — Форум для батьків на первісток.ру — Ти і твоя дитина • Штори в дитячу кімнату

Також ви можете прочитати