Штори в дитячу кімнату . DOM800.RU

20.02.2017

Штори в дитячу кімнату

Дитяча кімната — це чарівний маленький світ дитини, який він пам’ятає все життя. Кожні батьки стараються для свого малюка зробити найкращу кімнату. І досить легко це зробити: красива нові меблі, сучасний ремонт, цікаві штори і спальні речі. Всі наявні елементи повинні між собою поєднуватися.

Який настрій буде у дитини кожен день безпосередньо залежить від загального інтер’єру його кімнати, адже більшу частину часу дитина проводить у своїй кімнаті, і дуже важливу роль грають штори. Вони додадуть будь-якій кімнаті закінчений ідеальний вигляд.

Тому вибираючи штори, необхідно підходити до цього з усією відповідальністю.

Штори в дитячій кімнаті — це якесь продовження казкової атмосфери, яка панує в дитячій. Крім всього цього, штори повинні бути з матеріалу високої якості і простими у догляді.

Безсумнівно, дитина буде почувати себе краще в світлій кімнаті, ніж у затемненій, тому не варто вибирати штори, які будуть затемнювати кімнату. Але, разом з цим під час денного сну вони повинні створювати легкий напівтемрява. Тому використовувати в дитячій краще всього тюль і щільні штори. Також можна віддати перевагу жалюзі або рулонним шторам.

З якого матеріалу краще вибрати штори в дитячу

Щоб вибрати тканину для штор в дитячу кімнату, необхідно знати деякі фактори:

Для безпеки дитини, краще всього вибрати матеріал для штор з високою екологічною захистом. Тканина не повинна бути легкозаймистою.

Штори добре притягують до себе пил, що дітям протипоказана. Тому краще всього вибирати тканину для штор, за якою просто доглядати.

Для перерахованих вимог найкраще підійде тканина бавовна або льон. Ці тканини надають кімнаті комфорт і затишок, що дуже необхідно для малюка.

В дитячій можна використовувати штори з синтетичних матеріалів, але вони повинні бути виготовлені тільки з матеріалу найвищої якості. Не варто на здоров’я і безпеки вашої дитини економити.

Колір штор в дитячій

Вибираючи штори в дитячу, необхідно обов’язково врахувати кольору, присутні у всьому інтер’єрі кімнати. Якщо в кімнаті вже є яскраві елементи, краще всього штори зробити однотонними.

Якщо ж навпаки, кімната виконана в спокійних тонах, то штори можна підбирати барвисті і яскраві, малюк обов’язково зверне на них увагу, тим самим він буде розвивати свою уяву. Не варто дитячу кімнату перенасичувати яскравими квітами, вони будуть сильно стомлювати дитини.

Вибираючи штори в дитячу, враховуйте вік і стать дитини. Для хлопчиків зазвичай використовують зелені, сині, блакитні штори. Для дитячої для дівчинки вибирають штори рожевого, малинового або пастельних тонів. Штори, які купувалися в кімнату новонародженого, звичайно, вже не підійдуть дитині 6 років. У такому віці у дитини формується власний стиль і батьки зобов’язані з ним рахуватися.

Вченими доведений факт, що колір впливає на стан людини: зелений – надає заспокійливу дію, блакитний — покращує сон, червоний — підбадьорює. Якщо дитина енергійний і під час ігор використовує різні речі, то краще всього придбати недорогі штори, які в разі необхідності можна замінити на нові.

Покупку штор не варто відкладати надовго, вони повинні вписуватися в загальний інтер’єр. Тому краще все продумати заздалегідь, який буде кімната.

Вже з дитинства треба у дитини розвивати почуття стилю, тому до кольору штор варто вибирати подушку і покривало для ліжка.

Карниз повинен бути якісним і міцним, штори повинні легко ковзати, щоб карниз витримав будь-які ігри дитини. До штор також можна підібрати оригінальні аксесуари: ламбрекен, підхоплення або утримувач у вигляді іграшки.

Не соромтеся втілювати свої ідеї в реальність, і тоді у вас вийде створити для своєї дитини справжню казкову кімнату.

Короткий опис статті: штори в дитячу кімнату купити Не соромтеся втілювати свої ідеї в реальність, і тоді у вас вийде створити для своєї дитини створити справжню казкову кімнату. штори для дитячої,вибір штор,штори

Джерело: Штори в дитячу кімнату | DOM800.RU

Також ви можете прочитати