Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

20.02.2017

Новинки штор в дитячу в 2016 році

Вибираємо штори в дитячу

Основні вимоги до штор в дитячій кімнаті

  • Натуральне походження матеріалу.
  • Практичність виробу.
  • Відсутність декоративних аксесуарів.
  • Захист від холоду, протягів і сонячних променів.

У нинішньому сезоні дизайнери постаралися наповнити інтер’єри наших будинків екологічно чистими, природними матеріалами. Тому, новинки штор сезону 2016 виготовлені з таких тканин, як вовна, льон, бавовна. Можна підібрати виріб з поєднання натуральних і синтетичних волокон. Такі завіси володіють чудовим зовнішнім видом і строком служби набагато довше, ніж у аналогів з натуральних тканин. Однак комбіновані варіанти підходять для більш дорослих дітей, у яких вже сформувався імунітет на всілякі види алергенів. На фото представлені фіранки з бавовни в модному оформленні.

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

Модні тенденції

У цьому році, дизайнери порадували батьків і надали їм на вибір масу варіантів. Наприклад, для хлопчиків старше трьох років, можна придбати бамбукові штори, декоровані цікавими малюнками в піратському стилі. Серед модних трендів великою популярністю користуються бавовняні варіанти, прикрашені зображенням кораблів і машин з відомих мультфільмів. Для малюків, які не визначилися з улюбленими мультиплікаційними героями, можна придбати легкі бавовняні завіси, прикрашені зображенням рибок і інших морських тварин.

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

Непоганим варіантом оформлення дитячої, можна назвати однотонні занавеси з м’яких, струменистих тканин. Сьогодні в моді текстиль ніжних відтінків зеленого, блакитного і молочного кольору. Варіант, представлений на фото, цілком може прикрашати кімнату підлітка.

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

Оформляючи приміщення для дівчинки, рекомендується звернути увагу на каталог, в якому представлені новинки 2016. Для зовсім юних принцес дизайнери в нинішньому році пропонують тюлеві завіси в ніжному квітковому декорі. Для захисту приміщення від сонячних променів, вікно може декоруватися світло-рожевою портьєрою.

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

За аналогією з декором хлопчачого кімнати, для дівчинки 4-5 років, можна придбати гардини із зображенням улюблених мультиплікаційних героїв. Замість тюлевою тканини, дизайнери пропонують в 2015 році, прикрасити вікно рулонними однотонними шторами.

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

У каталогах нинішнього сезону дизайнери запропонували новий варіант оформлення вікна в дитячих кімнатах. Сьогодні модно декорувати дитяче приміщення не тільки традиційними рожево-блакитними кольорами, але і використовувати кольору, зустрічаються в природі. Модними в нинішньому сезоні є:

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

  • Зелений і всі його відтінки.
  • Жовтий.
  • Коричневий колір.

Безперечним хітом 2016 є штори з принтом улюбленого героя в тривимірному зображенні на всю довжину вироби, на фото.

Для дівчаток старшого віку дизайнери рекомендують прикрашати кімнату однотонними шторами з невеликою кількістю декору. Це можуть бути оригінальні підхоплення, не багатошарові, прямолінійні ламбрекени, застібки у вигляді квітів.

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

Таким чином, підбираючи в каталозі штори в кімнату для дитини, важливо враховувати якість матеріалу, відсутність складних драпіровок і декоративних елементів, колір і ступінь можливості тканини пропускати світло. Останній чинник є досить важливим, оскільки в нічний час штори повинні якісно закривати вікно, не пропускаючи світло з вулиці.

Схожі статті

Штори в дитячу кімнату 2016, фото ідеї

Як вибрати штори веселка для дитячої

Кожна мама знає, що для повноцінного розвитку дитини важливо, щоб

Короткий опис статті: штори в дитячу кімнату купити Підбираємо штори в дитячу з каталогу 2016. штори,дитяча

Джерело: Штори в дитячу кімнату 2016 — фото ідеї

Також ви можете прочитати