Штори в дитячу кімнату 2015, фото ідеї

20.02.2017

Штори в дитячу — новинки сезону

Зміст

Кожне приміщення вашого будинку вимагає оригінального оформлення інтер’єру, гідною меблів і уваги до деталей, що надає обстановці затишок і створюють гармонійну атмосферу. За цим, природно, що кожен поважаючий себе батько дуже відповідально підходить до оформлення дитячої кімнати, адже діти гідні самого кращого.

Грамотний підхід до планування інтер’єру цього приміщення дозволить створити в ньому особливу обстановку заохочує дитину до спокійного сприйняття навколишнього світу, що дуже важливо в ранньому віці. Для того щоб в дитячій панувала сприятлива атмосфера необхідно пам’ятати, що всі предмети, використовувані у створенні інтер’єру (іграшки, меблі, штори на вікнах) повинні бути пожежобезпечні, виготовлені тільки з екологічних матеріалів кращої якості.

При виборі штор для дитячої кімнати, варто прислухатися до побажань дитини

Штори в дитячу, на що звернути увагу?

Особливий характер дитячої кімнати диктує певні вимоги, яким повинні відповідати використовувані штори. Дуже бажано щоб вони були виготовлені з натуральних матеріалів, були практичні, захищали приміщення від протягів і прямих сонячних променів. Згідно із зазначеними вимогами новинки цього сезону 2015 зроблені з вовни, бавовни, льону – матеріалів, використовуваних людством не одну сотню років. Однак сучасні тенденції теж не забуті. Можна придбати вироби, виготовлені із застосуванням волокон натуральних і синтетичних тканин.

Такий підхід дозволив продовжити термін використання штор і полегшити догляд за ними. Проте варто пам’ятати, що щоб уникнути прояви алергічних реакцій використовуйте такі комбіновані тканини в кімнатах у дітей з відсутністю алергії.

Такі штори вимагають особливого догляду, тому потрібно вибирати тільки якісні матеріали, тоді штори в дитячій кімнаті будуть служити довго

Куди приведуть нас модні тенденції 2015?

У цьому сезоні дизайнери потрудилися на славу, представивши на суд батьків і дітей безліч різних варіантів. Хлопчикам старше трьох років, безсумнівно, сподобаються штори з бамбука, прикрашені принтами у піратському і пригодницькому стилі. Дуже популярні бавовняні вироби, декоровані зображеннями героїв мультиплікаційних фільмів. Для самих маленьких підійдуть штори з бавовни з нейтральними дитячими малюнками, що зображують різних тварин. В кімнату підлітка відмінно впишуться однотонні штори з легких тканин ніжних пастельних відтінків. Наприклад, відтінки блакитного, зеленого, молочного. Дівчата старше чотирьох років будуть в захваті від гардин із зображеними на них героями улюблених мультиків.

На фото представлена остання новинка штор для дитячої 2015 року.

Незвичайним способом декорування дитячої кімнати стануть, рулонні однотонні штори природних кольорів (зелений, жовтий, коричневий). Ще одним хітом цього сезону є вироби з принтом мультиплікаційного героя, виконаним у всю довжину штор в тривимірному виконанні.

На що звернути увагу при виборі штор в дитячу

Дівчаткам старшого віку підійдуть вироби з різними елементами декору, такими як красиві застібки, підхоплення, ламбрекени.

Пам’ятайте, що найголовніше для штор в дитячій кімнаті — це якість матеріалу, такі штори часто забруднюються і вони повинні легко подаватися пранні.

Пам’ятайте, що підбираючи штори в кімнату вашої дитини, варто звернути увагу на якість матеріалів, відсутність надто складних елементів дизайну виробу, колір і здатність матеріалу пропускати вуличне світло, особливо в нічний час.

Короткий опис статті: штори в зал 2015 Пропонуємо більше 30 варіантів фото новинок штор для дитячої кімнати. Сучасні тенденції року здорово нас здивували. штори в дитячу,фото,новинки,2015

Джерело: Штори в дитячу кімнату 2015 — фото ідеї

Також ви можете прочитати