Штори та гардини: фото та ціни

11.08.2015

Штори та гардини: фото та ціни

Вибираючи штори і гардини, штори для гардин або гардини для штор, ми завжди звертаємо увагу на ціну. І це не дивно, бо як цінник на віконну «одяг» часто може змінюватись в рази. З чого складається ціна на штори та гардини? Насправді, з безлічі факторів і їх сукупності. Так, наприклад, ціна безпосередньо залежить від зовнішнього вигляду майбутніх фіранок. Перш, ніж зробити вибір на користь тієї або іншої моделі, ми вивчаємо різні штори та гардини на фото і в реальності. Тільки після того, як ми знайшли модель, зовнішній вигляд якої нас повністю задовольняє, ми питаємо про її вартості. На смак і колір, як відомо, товаришів немає. Але якісь моделі традиційно користуються підвищеним інтересом покупців. Тільки тому їх вартість може зрости в кілька разів. Те ж саме стосується і повністю ексклюзивних моделей.

Замовляючи виготовлення штор і гардин у відповідності з Вашими побажаннями, будьте готові до істотного збільшення їх вартості. Чим більше в їх конструкції химерних декоративних елементів, а також різного роду «замысловатостей», тим вище кінцева вартість. Численні люверси, ламбрекени та вишукані гардини для штор можуть збільшити ціну вдвічі або навіть втричі. Також багато залежить від тієї тканини, яка буде в подальшому прикрашати Ваші вікна. Натуральні та імпортні тканини будуть коштувати в рази дорожче, ніж їх синтетичні і російські побратими, що цілком логічно.

Вибираючи штори, головне – не поспішати. Для початку вивчіть всі наявні в продажу варіанти. А зробити це буде досить важко, оскільки вибір дійсно великий. Австрійські, французькі, римські, японські і навіть єгипетські – штори всіх національностей є сьогодні в нашому розпорядженні. Піднімаються вгору, розсовуються по сторонам, що складаються по діагоналі, вручну або за допомогою дистанційного пульта управління.

А про колірній гамі віконного декору і говорити не доводиться! Навіть найвибагливіший клієнт завжди знаходить щось на свій вимогливий смак. Крім того, зараз у великій пошані поєднання декількох варіантів штор в рамках декору одного вікна. Скільки таких поєднань існує в природі, не знають навіть самі дизайнери. Так що не варто поспішати з вибором. А якщо сумніваєтеся, не вибирайте самий дорогий варіант. Тоді є можливість у найближчому майбутньому замінити його на щось інше.

Короткий опис статті: штори та гардини гардини,фото,ціни

Джерело: Штори та гардини: фото та ціни

Також ви можете прочитати