• Дизайн гардин

  Штори Київ. Гардини: пошиття, дизайн на замовлення. ??

  28.09.2015

  Про студії Марго

  Красиві штори Київ — це маленька, завершальна частинка Вашого будинку, крупинка Вашої душі і настрою. Вони роблять інтер’єр наповненим і гармонійним, затишним і теплим, практичним і неабияким. Експериментуючи з тканинами, фактурами, малюнками, застосовуючи різноманітні аксесуари, дотримуючись пропорційне співвідношення гардин, портьєр, ламбрекенів і декоративних елементів, Ви створюєте свою зону комфорту і задоволення.

  Безсумнівно, у Вас дуже багато задумів, ідей і бажань як оформити штори у Вашому будинку, створити щось цікаве, незвичайне і захоплююче. Вже ознайомилися з каталогом штор, переглянули різні варіанти карнизів і сонцезахисних систем. Однак виникає багато питань: де в Києві здійснюють пошиття штор? з яких тканин? як розрахувати пропорційно модель? як зберегти утилітарні та естетичні функції гардини? чи можливо купити штори в Києві вже готові? або краще виготовити штори на замовлення? як навісити тюль і як за нею доглядати?

  Саме в цей момент команда дизайнерів студії Марго готова прийти Вам на допомогу і стати поруч з вами, щоб плече до плеча втілювати Вашу мрію при декоруванні текстилем Вашого будинку. Немає нічого неможливого — будь-яку творчу ідею можна втілити в життя!

  Ми, спільно з Вами, підберемо тканини для штор, балдахіна, покривала, подушки, які гармонійно підходять для Вашого інтер’єру, створимо ескіз з дотриманням основного стилістичного напрямку кімнати. А якщо Вам до душі якесь певне фото штор, то вона безсумнівно стане нашим компасом у роботі. Не забудемо і про сонцезахисних системах, карнизах, аксесуарах, прорахуємо кількість необхідного матеріалу і оформимо замовлення на пошиття штор.

  Середній час виготовлення замовлення становить 2-3 тижні, протягом яких Ви будете інформовані про постачання тканини, процесі пошиття, здійсненні монтажу карнизів та стіновий фурнітури, домовимося про навішення вироби у зручний для Вас час. Наш салон штор завжди виконує все якісно, чітко і в строк.

  Творчість — це спосіб життя, який сприяє повній особистісної реалізації, наповнює душу фарбами і надає осмисленість навколишнього світу. Дерзайте, творіть, експериментуйте, втілюйте свої ідеї!

  З повагою, команда дизайнерів студії Марго.

  Купити портьєри в Києві в наші дні не проблема — магазини пропонують непоганий вибір готових виробів. Однак у багатьох випадках уяву власника квартири, офісу, ресторану, салону краси чи магазину малює майбутнє оформлення вікон за допомогою ідеального для його приміщення варіанти штор: правильного відтінку, з правильною тканини, правильного фасону і розміру. До того ж традиційні красиві гардини гарні для стандартних рішень, а людям нерідко хочеться чогось незвичайного, нового, незаяложеного. Адже обравши класичні, пошиті з прямокутних відрізів тканини гардини Київ не здивуєш.

  Але такі клієнти часто не можуть визначитися з вибором, тому що недостатньо добре знайомі з передовими методами захисту від сонця і прийомами з дизайну інтер’єру. Або власники квартир та комерційних приміщень просто не знають, де купити штори в Києві. У всіх перерахованих випадках фахівці студії Марго готові прийти на допомогу, адже виготовлення штор — спеціалізація нашої студії.

  У нас можна замовити штори для будь-яких інтер’єрів, від пишних банкетних залів і театральних фойє до кухонь в кантрі-стилі і спалень.Дизайнерські штори від студії Марго можуть бути абсолютно різними: з щільного оксамиту з м’яким блиском і з прозорою іскристою органзи, однотонних тюлі і з барвистих портьєрних тканин.

  Дизайн штор Київ (особливо кімнати, що виходять на сонячну сторону) вимагає не тільки красивий, але і функціональний, адже приміщень часто буває потрібна захист від занадто інтенсивного денного світла. Тому стильні штори часто доповнюють різними сонцезахисними системами. Це і практичні рулонні штори (ролло), та вишукані штори-плісе, та портьєри / занавіски викреслюють.

  В залежності від ступеня яскравості освітлення можна вибирати різні ступені светофильтрации. У деяких моделях сонцезахисних систем рівень затененности навіть можна змінювати за необхідності протягом дня. Вони настільки ефективні, що часто кольорові завіси з різних видів тканин виконують при них швидше декоративну роль — кімнатах надають більш затишний і обжитий вигляд, служать колірними акцентами. Любителі мінімалізму іноді використовують сонцезахисні системи як самостійний текстильний декор, без доповнень у вигляді завіс.

  Замовити штори в Києві дуже зручно — можна спочатку отримати попередню консультацію по телефону або по електронній пошті, а при особистій зустрічі наш дизайнер вже буде готовий запропонувати попередні начерки і зразки тканин. Завдяки цьому можна буде не їздити в студію двічі заради одного тільки проекти майбутніх штор. Також фахівець може приїхати безпосередньо в квартиру або в інше потребує текстильному оформленні приміщення, щоб на місці визначити найбільш підходящий варіант. Адже фотографії і відеозаписи можуть спотворювати реальні кольори, використані в інтер’єрі. До того ж «в натуральну величину» підбір моделі штор та типу тканини для них буде ефективніше і швидше, і дизайнер зможе провести всі необхідні виміри самостійно, без ризику неприємної помилки в розрахунках.

  Купити портьєри в Києві в наші дні не проблема — магазини пропонують непоганий вибір готових виробів. Однак у багатьох випадках уяву власника квартири, офісу, ресторану, салону краси чи магазину малює майбутнє оформлення вікон за допомогою ідеального для його приміщення варіанти штор: правильного відтінку, з правильною тканини, правильного фасону і розміру. До того ж традиційні красиві гардини гарні для стандартних рішень, а людям нерідко хочеться чогось незвичайного, нового, незаяложеного. Адже обравши класичні, пошиті з прямокутних відрізів тканини гардини Київ не здивуєш. Але такі клієнти часто не можуть визначитися з вибором, тому що недостатньо добре знайомі з передовими методами захисту від сонця і прийомами з дизайну інтер’єру. Або власники квартир та комерційних приміщень просто не знають, де купити штори в Києві. У всіх перерахованих випадках фахівці студії Марго готові прийти на допомогу, адже виготовлення штор -. Спеціалізація нашої студії

  Збирається Про нас Немає Можна Замовити штори ДЛЯ будь-яких інтер’єрів, від пишних банкетних залів і театральних фойє до кухонь в кантрі-стилі і спалень. Дизайнерські штори від студії Марго можуть бути абсолютно різними. З щільного оксамиту з м’яким блиском і з прозорою іскристою органзи, однотонних тюлі І з барвистих портьєрних тканин

  компанииКонтактыКупить Дизайн штор Київ (особливо кімнати, що виходять на сонячну сторону) вимагає не тільки красивий, але і функціональний, адже приміщень часто буває потрібна захист від занадто інтенсивного денного світла. Тому стильні штори часто доповнюють різними сонцезахисними системами. Це і практичні рулонні штори, і витончені штори-плісе, та портьєри / занавіски затемнення. Залежно від ступеня яскравості освітлення можна вибирати різні ступені светофильтрации. У деяких моделях сонцезахисних систем рівень затененности навіть можна змінювати за необхідності протягом дня. Вони настільки ефективні, що часто кольорові завіси з різних видів тканин виконують при них швидше декоративну роль — кімнатах надають більш затишний і обжитий вигляд, служать колірними акцентами. Любителі мінімалізму іноді використовують сонцезахисні системи як самостійний текстильний декор, без доповнень у вигляді завіс.

  Замовити штори в Києві дуже зручно — можна спочатку отримати попередню консультацію по телефону або по електронній пошті, а при особистій зустрічі наш дизайнер вже буде готовий запропонувати попередні начерки і зразки тканин. Завдяки цьому можна буде не їздити в студію двічі заради одного тільки проекти майбутніх штор. Також фахівець може приїхати безпосередньо в квартиру або в інше потребує текстильному оформленні приміщення, щоб на місці визначити найбільш підходящий варіант. Адже фотографії і відеозаписи можуть спотворювати реальні кольори, використані в інтер’єрі. До того ж «в натуральну величину» підбір моделі штор та типу тканини для них буде ефективніше і швидше, і дизайнер зможе провести всі необхідні виміри самостійно, без ризику неприємної помилки в розрахунках.

  На сайті студії Марго ви можете ознайомитися з фото гардин, які наші майстри створили для різних об’єктів — міських квартир, заміських будинків, ресторанів, офісів і т. д. Намальовані від руки або комп’ютерні ескізи штор, звичайно, хороші, але уявити завіси в найбільш реальному вигляді допомагають саме «життєві» знімки моделей. Особливо це важливо для складних штор з драпіровками і підйомними механізмами. Французькі, австрійські, італійські, римські, лондонські, І ТАК далі

  ЩОБ Краще показати переглядів, як виглядають у житловому або комерційному приміщенні наші штори фотографії були зняті в різних ракурсах і саме в тій обстановці. в якій вони будуть служити замовникам — разом з килимами, диванами, кріслами, столами, ліжками та кухонними гарнітурами. Деякі гардини та тюлі були підібрані до готового інтер’єру, під загальну стилістику кімнати. А інші — в процесі ремонту квартир або декоративного оновлення інтер’єру. На цій стадії роботи дизайнера красиві і незвичайні штори можуть стати одним з центральних елементів обстановки.

  Штори в інтер’єрі фото показують краще, ніж окремо представлені, ще не розвішані на справжніх карнизах моделі. Особливо це стосується різних видів тюлі фото яких демонструє ступінь прозорості і светофильтрации. У виборі підходящої цупкої тканини для штор фотогалерея теж буде корисна: будуть видні переливи кольору і «здатність» красиво драпіруватися в складках, провисах і збірках. Також в «життєвих» знімках краще помітні декоративні елементи — шнури, аплікації, об’ємні квіти, стрічки, підвісні прикраси та інше. Наша студія пропонує і комплекти текстильних предметів на додаток до штор, їх теж можна побачити в галереї і подумки «приміряти» подібні сполучення -. Коли і завіси, і покривала, і меблеві чохли, І Декоративні Подушки виконані з однієї Тканини І в єдиному стилі

  Якщо вам потрібні сонцезахисні штори дизайн фото теж знаходяться на нашому сайті. По знімкам, зробленим в денний час, ви зможете оцінити, наскільки ефективно вони захищають приміщення від надто яскравого світла, а також наскільки вони гармонійно поєднуються з іншими видами штор і із загальним інтер’єром кімнати.

  Всі штори фото яких ви побачите в нашій галереї можна при бажанні повторити в іншому розмірі і кольорі, з підйомними механізмами, з прикрасами або без них. Також можна підібрати інші види тканини з нашого асортименту. Фахівці допоможуть визначитися, яка з них по текстурі і щільності підійде до вподобаної різновиди штор. Або можна принести свою матерію і замовити пошиття з неї.

  Короткий опис статті: дизайн гардин Практичні штори Київ від салону штор Studio Margo. Ексклюзивний дизайн гардин і якісне пошиття. Фотогалерея штор як прикрас вашого будинку.

  Джерело: Штори Київ. Гардини: пошиття, дизайн на замовлення. ??

  Також ви можете прочитати