Пошиття штор, Декатель, Новосибірськ. Штори на замовлення. Дизайн та замовлення штор.

21.10.2015

Замовлення та пошиття штор

У нас багатий вибір тканин. більше 7 000 зразків представлено в нашому салоні.

Компанія Декатель, Новосибірськ – працює на рику дизайну і пошиття штор вже більше 14 років, з 2001 року.

У нашому колективі працюють висококваліфіковані дизайнери і унікальні майстри з пошиття штор.

Тільки за 2014 рік ми успішно втілили в життя більше 250 унікальних проектів з виготовлення штор для віталень, спалень, дитячих, конференц-залів та кабінетів. А всього таких об’єктів в нашій історії вже більше 3 тисяч!

1. Перший крок. Заміри. Результати замірів будуть необхідні скрізь, і в нашому салоні, і в іншому будь-якому магазині. Вартість вимірів при виїзді на заміри дизайнера – всього 350 руб. При особистій присутності на об’єкті дизайнеру легше відчути характер інтер’єру і побажання Замовника, виявити суттєві конструктивні особливості вікон, правильно зняти всі необхідні розміри. Телефонуйте прямо зараз, запишіться на замір — тел. (383) 299 38 19

2. Другий крок. Консультація з дизайнером. Вибір тканин. Дизайн-проект. Під час консультації з дизайнером в нашому салоні ви визначите первинні ідеї дизайну, зробите вибір відповідних тканин. Адреса і схема проїзду у наш салон нижче на цій сторінці. Цей крок може бути, звичайно, і першим. Завмер зробите після консультації з дизайнером. Далі процес дизайну штор. Якісний дизайн-проект квартири (3 – 5 вікон) зазвичай робиться протягом 3 — 10 днів в залежності від складності об’єкта та завантаженості дизайнерів. Великі об’єкти, які вимагають складної проектної роботи, робляться групою дизайнерів, що дозволяє істотно скоротити терміни при збереженні високого рівня якості. Наприкінці даного етапу при спільній роботі дизайнера і Замовника уточнюється не тільки кінцевий дизайн штор та інших об’єктів, але і конкретні матеріали і тканини і, відповідно, кінцева калькуляція всіх робіт по виготовленню та пошиття штор.

3 . Третій крок. Пошиття та встановлення штор. Пошиття штор може зайняти від 3 (трьох) днів до півтора місяців. В основному на терміни впливає два фактори: наявність вибраних вами тканин на складі і терміни доставки тканин (в залежності від віддаленості постачальника) і поточна завантаженість виробництва. Встановимо карнизи, додатково перед установкою отгладим штори до ідеальності прямо у Вас в будинку. І акуратно, вивіряючи місце і красу кожного елемента і ретельно драпіруя кожну складку – перетворимо Ваш будинок.

4. Гарантія. Гарантійний термін на всі вироби власного виробництва – один рік. На встановлення карнизів, рулонних штор, жалюзі – 6 місяців. Одночасно, ми пропонуємо послуги з подальшого обслуговування: зняття, чистка, прання і установка наших штор.

299 38 19

Подзвоніть і зробіть заявку на заміри вашого вікна

Зателефонуйте по телефону (383) 299 38 19 і зробіть заявку на точні заміри вашого вікна. Це коштує всього 350 рублів і далі цифри вимірів знадобляться для розмови з дизайнером і уточнення повної кошторису. І, до речі, проведення замірів не накладає на вас жодних додаткових зобов’язань.

Можна надіслати лист за адресою dekatel@mail.ru. Ми опрацюємо отримані дані і зв’яжемося з вами для обговорення деталей і якнайшвидшого початку роботи.

Адреса нашого салону-офісу: Новосибірськ, Галущака 1а, ТЦ «Фараон»www.dekatel.ru/scheme .

Будете проїжджати по Наримській — загляньте в наш салон МОДНИХ штор!

Зробіть перший крок до своєї мрії, зателефонуйте по тел. (383) 299 38 19

P. S. Гарантія, гарантійний термін на всі вироби власного виробництва – один рік — штори зал. На встановлення карнизів, рулонних штор, жалюзі – 6 місяців.

www.aquatel.su

P. S. до Речі, а ви знаєте, як правильно вибирати штори? Дивіться нашу інструкцію

Короткий опис статті: штори на замовлення Дизайн штор

Джерело: Пошиття штор — Декатель, Новосибірськ. Штори на замовлення. Дизайн та замовлення штор.

Також ви можете прочитати