Красиві штори для залу фото новинок 2015

04.09.2015

Вибираємо красиві штори для залу — новинки 2015 року
Тканини і матеріали

Стиль інтер’єру вимагає не тільки певних квітів, композиції, форми, але й певних матеріалів. Варіантів при цьому формується безліч. Але все ж, загальною тенденцією, що продовжується в 2015 році, є використання тканин з натуральних волокон або близьких до них за складом. Причому тенденція настільки сильна, що змушує навіть шанувальників хай-тек і техно вибирати не металізовані поверхні, а незвично оброблені природні матеріали, зразок бамбука або очерету.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Красиві штори в зал

Для менш схильних до технологічного новаторства стилів пропонуються більш традиційні матеріали:

  • важкі – щільний шовк і бавовна, тиснутий оксамит, фланель, атлас;
  • легені – тонкі шовк і бавовна, а також віскоза, рідше тюль.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Актуальним залишається поєднання як мінімум двох завіс, одна з яких повинна бути з тонкого прозорого матеріалу, а друга – з важкого. При цьому рекомендується поєднувати матову тканина з блискучою, наприклад: тонкий гладкий шовк і льон, або тюль з блискучим важким шовком. Якщо вдасться комбінувати три завіси – це лише підкреслить багатство і стильність інтер’єру залу.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Штори для залу: колір

Красиві штори в 2015 – це, насамперед, правильно підібрані гардини та портьєри. І колір їх важливий не менше, ніж фактура тканини. Якщо є можливість змінити оформлення вікна, згідно новий модної тенденції – дайте волю фантазії. Якщо ж ліловий і насичено-сірий рішуче не поєднуються з контрастним червоного і білого в інтер’єрі залу, то рекомендується обмежити зміни своїм гардеробом.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

  • Фіолетовий, ліловий, бузковий – яскраві і соковиті кольори твердо зайняли місце фаворита 2015. Для красивих штор рекомендується поєднання лілового з гірчичним, причому для залу бажано вибрати більш насичений відтінок.
  • Бірюза і синій – небесні ніжні відтінки, належать не до лаконічного морського стилю, а скоріше до нових романтичних віянь.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

  • Сірий – у всіх можливих модифікаціях і відтінках. Поєднання з сірим – самий вишуканий варіант.

Модна комбінація, складова новинку 2015 – поєднання різнобарвних смуг або смуг різної фактури – прозора, блискуча або матова. Останнє рішення допускається навіть при оформленні класичного стилю, так як символізує повернення до античних джерел.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Штори для залу в різному стилі

Навіть найбільш ефектні новинки сезону повинні бути підібрані у відповідності з основним стилем залу. Нові тенденції пропонують декілька основних концепцій, які можна досить широко варіювати.

  • Античність – ідея поєднує основу класицизму – наслідування античним традиціям симетрії, з оформленням у пишному, типової для бароко стилі. Використовувати при цьому рекомендується тонкі тканини у кілька шарів. Гарний варіант такого рішення представлений на фото: скромна, легка гардина зі смугастої тканини і симетричні ламбрекени з більш щільного матеріалу. Тканина для ламбрекену теж може бути смугастої – така новинка оформлення виглядає досить оригінально.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Цю комбінацію можна використовувати і для інтер’єрів залу в мінімалістському стилі або навіть хай-тек. Для цього замість гардини використовуються римські штори з неяскравою смугастої тканини, а в якості портьєри – небеленое полотно.

  • Друга яскраво виражена тенденція – стрази і бісер. Блиск, мерехтіння, переливи кольору створювані такою обробкою привносять в інтер’єр атмосферу таємничості і чуттєвості і особливо рекомендовані для оформлення штор в залі. Найбільш яскраво красива бісерна вишивка виглядає на портьєрах в східному стилі, які не тільки не здали свої позиції, але і завойовують нові. Перемежування однотонних смуг і смуг з орнаментом – ефектний зразок концепції. На фото представлені оформлення вікна в східному дусі.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Прикрашати бісером і камінцями можна не тільки кольорові, але і однотонні штори. У 2015 році блискуча гламурна оздоблення наполегливо витісняє звичні квіткові візерунки та металізовані поверхні.

  • Ще одна новинка – фотопрінти. Для залу рекомендується використовувати панорамні пейзажі, візуально розширюють кімнату і створюють додаткову перспективу. Найбільш популярними вважають міські пейзажі, в той час як фото космічних об’єктів воліють бачити в спальні.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

  • Екологічні стилі кантрі також стали жертвою нової тенденції: грубообработанный льон поєднується з тонким тюлем, а бавовна і рогожка прикрашається гудзиками, стрічками та нашивками. Крім цього, шанувальникам экостилей пропонується ще кілька незвичних варіантів. Наприклад: поєднання ролетних штори з плетеного очерету з основною портьєрою з білої напівпрозорої тканини. Красиво виглядає і комбінація горизонтальних бамбукових жалюзі з летять тюлевими фіранками.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

  • Клітина – як велика, так і дрібна в найнесподіваніших поєднаннях, наприклад: традиційна біла органза для гардин, білий з золотом шовк для ламбрекенів і основні портьєри з шовкової тканини у велику косу клітку. Результат представлений на фото – поєднання досить сміливе і оригінальне.

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Клітку можна використовувати традиційним способом, наприклад, для китайських штор або фіранок в стилі кантрі. Однак, враховуючи тенденцію року, рекомендується застосувати додаткове декорування. Один з прийомів – прикраса паєтками або стразами стрічок фіксатора, як представлено на фото інтер’єру залу, або бісерна обробка краю тканини.

Схожі статті

Красиві штори для залу фото новинок 2015

Як вибрати тюлі для залу: фото ідеї інтер’єрів

Якщо подивитися на сучасні інтер’єри, стане зрозуміло, що важкі

Короткий опис статті: штори для залу Інформація про новинки шторних композицій в 2015 році. красиві штори,новинки 2015

Джерело: Красиві штори для залу – фото новинок 2015

Також ви можете прочитати