Гардини і готові комплекти штор з тюлем

04.10.2015

Гардини і готові комплекти штор з тюллю

Самий вишуканий і оригінальний інтер’єр буде виглядати по-офісному офіційно і нудно, якщо не декорувати його текстилем. Штори та тюль створюють домашній затишок і дозволяють без особливих витрат змінити обстановку.

Гардини і готові комплекти штор з тюлем
Так вже повелося, що тюль вважається невід’ємним атрибутом наших вікон. Ще півстоліття тому, коли синтетичні тканини були дуже дорогий дивиною, функцію гардин виконував тюль з натуральних ниток, зв’язаний вручну або виготовлений заводським способом. Такі гардини було важко відіпрати від кіптяви і плям, а ще важче відпрасувати. Часто для додання завісою пристойного вигляду їх підфарбовували розчином «синьки» і крахмалили. Пізніше, з появою нейлону, гардини стали більш різноманітними, а догляд за ними став більш простим. Незабаром в продажу з’явилися готові комплекти штор з тюллю. які поєднувалися один з одним не тільки за кольором, але і по малюнку.

Сьогодні декорувати вікна в будь-якому приміщенні стало значно простіше. Завдяки появі нових тканин для штор і гардин, стало можливим втілення самих фантастичних ідей і створення різних моделей завіс. Ви можете замовити пошиття австрійських штор. штори, зшиті у французькому або італійському стилі – в більшості цих стильних і практичних моделей штор використовуються елементи з гардинових тканин. Зазвичай зустрічаються готові комплекти штор з тюлем, але в ряді випадків тюль може бути замінений на подібні йому тонкі тканини.

Що таке гардини?

Гардини і готові комплекти штор з тюлем
Було б неправильно вважати, що «гардини» і «тюль» – синоніми. Найтонша вуаль, сітка, органза, нейлон та вишукане мереживо можуть служити основою для гардин, які ви вирішите замовити в нашому салоні. Наприклад, французькі штори, купити які можна на нашому сайті, можуть бути виконані практично з будь немнущейся тонкої тканини. Їх красиві хвилеподібні складки, витончено драпирующие вікно по висоті, потребують делікатного прання, зате не вимагають ніякого додаткового догляду.

Зараз прийнято поєднувати гардини з відповідними за кольором і фактурою шторами. Зшиті на замовлення або готові комплекти штор з тюллю підійдуть для спальні, вітальні, дитячої. Вважається, що в кабінеті і на кухні гардини краще замінити на більш практичні штори або жалюзі, але багатий асортимент нашого салону дозволить підібрати прийнятні варіант гардин і для «проблемних» зон вашої квартири.

Короткий опис статті: гардини та штори Самий вишуканий і оригінальний інтер’єр буде виглядати по-офісному офіційно і нудно, якщо не декорувати його текстилем. готові комплекти штор з тюллю

Джерело: Гардини і готові комплекти штор з тюллю

Також ви можете прочитати